Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 online@bookovka.com.ua
Киев ул.Тампере, 5
#101463
101463

Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів

Автор: Джон Зерацкі, Брейден Ковіц, Джейк Кнапп

Язык: Украинский

Издательство: Тао

10 Товары

Наличие: Нет в наличии

Посмотреть все характеристики ↓

Коли над Вами нависає дедлайн, і Ви зосереджені на виконанні одного важливого завдання в стислі терміни, мозок просто забуває слово «прокрастинація» та кидає вс...

далее->

Больше информации

295 грн.

Почему такая цена?

- +

Аннотация

Коли над Вами нависає дедлайн, і Ви зосереджені на виконанні одного важливого завдання в стислі терміни, мозок просто забуває слово «прокрастинація» та кидає всі зусилля на завершення проекту. Як навчитися імітувати такий стан при роботі в команді, наприклад при створенні MVP а чи перевірці поточних гіпотез щодо Вашого продукту? Про все це говорить Дейк Кнапп та його колеги у власній праці «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів». Книжка розповідає про те, яким чином методику спринту для вирішення власних проблем використовують такі гіганти Google та стартапи на кшталт Slack чи FitStar. Матеріал дуже цікавий та авторитетний, оскільки розумієш, що просто так та чи інша бізнес методика в таких корпораціях не використовується. Апріорі - це дійсно працюючі речі. Особисто для себе я зрозумів, що зі спринтами Ти завжди залишаєшся в виграші, оскільки витрачаєш всього 5 днів на перевірку рішення, за цей час отримуєш цінний фідбек щодо власної ідеї та чітко розумієш, куди рухатись далі. Матеріал книжки чітко структурований, розписаний за днями. Кожному з днів тижня відокремлюється власне завдання - від вибору довгострокової цілі та самого спринту в понеділок, до прийняття кінцевого рішення в п’ятницю та вибору стратегії подальшого руху. Використовуючи отримані знання, вже тестував нову послугу у власній справі. Та в короткий термін зрозумів, над чим ще варто попрацювати. В цілому, методика класна. Також окремо йдеться про те, чому на практиці брейнстормінг є малоефективним, та як не наробити помилок у звичних, на перший погляд, процесах прийняття рішень. Для стартаперів даний матеріал просто безцінний.

От магазина

Книгу Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів купить с доставкой по Киеву и Украине, Вы всегда сможете в интернет магазине "Bookovka". Будем рады ответить на любые Ваши вопросы.

ФИО АвтораДжон Зерацкі, Брейден Ковіц, Джейк Кнапп
ISBN978-966-97534-3-4
ЯзыкУкраинский
ПереплетМягкая обложка
ИздательствоТао
Кол-во страниц280
Вес700
БумагаОфсетная
Иллюстрациида
ИзданиеОтдельное издание
Размер книги170x245
ФИО ПереводчикаЛюдмила Дяченко
Написать отзыв
Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів

Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів

Мой отзыв

Товары из этой категории:

Вперед Назад
Перечень