bookovka +380980543003
#100152

Популярные товары

» Все популярные товары

#100152

Атлант розправив плечі у подарунковому форматі (футляр)

Автор: Айн Рэнд

Язык: Украинский

Издательство: Наш формат

12 Товары

Наличие: В наличии

Посмотреть все характеристики ↓

Події в книзі відбуваються століття тому, абсолютно відображають поточний стан справ в світі економіці політичному ладі та світогляді всієї людської цивілізації

далее->

Больше информации

595 грн.

Почему такая цена?

- +

Аннотация

«Атлант розправив плечі» - одна з найбільш популярних книжок кількох останніх десятиліть, що входить у список бестселерів за версією The New York Times. Її значимість підтверджена тим фактом, що події, які в книзі відбуваються століття тому, абсолютно відображають поточний стан справ в світі - економіці, політичному ладі та світогляді всієї людської цивілізації. Хоча самі політики та сильні світу цього піддають роман жорсткій критиці. Цей парадокс, - разом з тим фактом, що в книжці немає ні бійок, ні вбивств, ні графічно привабливих сцен плотської любові – продовжує зберігати неабияку інтригу щодо причин популярності книги. Як би там не було, останнім часом ви обов’язково зустрічатимите хоча б декількох людей з «Атлантом…» в руках. А це найбільший прояв визнання небанальності закладених в цьому тексті ідей.

Почему книга достойная к прочтению

«Атлант розправив плечі» - головна книга світу, що захищає саму ідею капіталізму. Не дивно, що для багатьох підприємців вона стала другою Біблією. З огляду на повну відсутність підприємницької культури в нашій країні, книгу варто було б ввести до шкільної програми. Про надмірну багатослівність тритомного твору можна не хвилюватися: текст неймовірно динамічний, авторка вдало врівноважує філософські й політологічні викладки яскравими описами світу, що балансує на межі апокаліпсису та вводить до сюжету елементи детективу та трилеру. Якщо Ви дочитаєте до сцени катастрофи поїзда й не здригнетеся, Ви або Будда, або труп - з такою болісною пунктуальністю описаний повсюдно поширений механізм уникнення відповідальності, який неминуче веде до великих або маленьких трагедій.

От магазина

Книгу Атлант розправив плечі у подарунковому форматі (футляр) купить с доставкой по Киеву и Украине, Вы всегда сможете в интернет магазине "Bookovka". Будем рады ответить на любые Ваши вопросы.

ФИО Автора Айн Рэнд
ISBN 978-617-7279-35-7
Иллюстрации нет
Бумага Офсетная
Язык Украинский
Издание 3-е издание
Размер книги 145х215
Переплет Твердый
Издательство Наш формат
Кол-во страниц 432
Формат печатный 60x90/16
Название в оригинале Atlas Shrugged

Написать отзыв

Атлант розправив плечі у подарунковому форматі (футляр)

Атлант розправив плечі у подарунковому форматі (футляр)

Мой отзыв

Популярные товары

» Все популярные товары

Покупатели, которые купили этот товар, также интересуются:

Перечень