bookovka +380980543003
#100814

Популярные товары

» Все популярные товары

#100814

Гаррі Поттер і таємна кімната (Велике ілюстроване видання)

Автор: Джоан К. Ролінґ

Язык: Украинский

Издательство: А-ба-ба-га-ла-ма-га

11 Товары

Наличие: В наличии

Посмотреть все характеристики ↓
Історії про чаклуна в окулярах з друзями Герміоною та Роном захопили увагу читачів всього світу. «Гаррі Поттер», який є витвором фантазії та результатом літерат... далее->

Больше информации

498 грн.

Почему такая цена?

- +

Аннотация

Історії про чаклуна в окулярах з друзями Герміоною та Роном захопили увагу читачів всього світу. «Гаррі Поттер», який є витвором фантазії та результатом літературного втілення на папері Джоан Роулінг, упродовж тривалого часу користується неабиякою популярністю. Мабуть, саме з цієї причини, видуманий герой, якого втілює на екрані Даніел Редкліфф, живе нині. Можливо, тому на початку жовтня цього року світ побачить нове ілюстроване видання “Гаррі Поттер і таємна кімната”. Як повідомляє The Guardian, це друга частина історії про талановитого чаклуна. Видання містить понад сотню ілюстрацій, які здійснив англійський художник Джим Кей, творчістю якого захоплюється «мати Гаррі Поттера» автор історій про юного чаклуна. Найближчим часом книгу перекладуть двадцятьма мовами світу.

От магазина

Книгу Гаррі Поттер і таємна кімната (Велике ілюстроване видання) купить с доставкой по Киеву и Украине, Вы всегда сможете в интернет магазине "Bookovka". Будем рады ответить на любые Ваши вопросы.

ФИО Автора Джоан К. Ролінґ
Кол-во страниц 272
ISBN 978-617-585-113-5
Язык Украинский
Издание Отдельное издание
Размер книги 130x200
Бумага Офсетная
Иллюстрации да
Переплет Твердый
Издательство А-ба-ба-га-ла-ма-га
ФИО Переводчика Віктор Морозов

Написать отзыв

Мой отзыв

Популярные товары

» Все популярные товары

Товары из этой категории:

Вперед Назад
Перечень