bookovka +380980543003
#112918

Популярные товары

» Все популярные товары

#112918

Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції

Автор: Рене Моборн, Чан Ким

Язык: Украинский

Издательство: Клуб Семейного Досуга

9 Товары

Наличие Заканчивается

Посмотреть все характеристики ↓
«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку... далее->

Больше информации

149 грн.

Почему такая цена?

- +

«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві.

Це нове й розширене видання доповнено досвідом практичного застосування стратегії, рекомендаціями з перетворення досягнень на постійний процес оновлення та аналізом найпоширеніших пасток, які чекають на шляху до створення комерційно переконливого блакитного океану. Бізнес без конкуренції — це реальність! Вона існує лише там, де в червоному океані кривавої боротьби за споживача під агресивними гаслами «Захопити!», «Змусити!» чи «Витіснити!» компанії змагаються за право вивести на ринок черговий звичний товар у новій обгортці.

Але, щоб створити справді успішний бізнес, необхідно запропонувати щось особливе. Слід вийти на широкий простір Блакитного океану — вільний від конкуренції ринок новаторських пропозицій. Ця книга, що стала справжньою філософією успіху, пропонує створити нову бізнес-модель за 150 стратегічних кроків, уже пройдених автогігантом Ford, фітнес-компанією Curves, виробником побутової техніки Philips, магазином цифрової музики iTunes, цирком Du Soleil та тисячами інших лідерів ринку.

ФИО АвтораРене Моборн, Чан Ким
ISBN978-617-12-1640-2, 978-1-62527-449-6
Размер книги145х220
Вес500
ИзданиеОтдельное издание
ПереплетТвердый
Кол-во страниц384
БумагаОфсетная
ЯзыкУкраинский
ИздательствоКлуб Семейного Досуга
Год издания2016
Формат печатный60x90/16
Название в оригиналеBlue Ocean Strategy. How to Create Uncontested Market Space and Make Competition Irrelevant
ФИО ПереводчикаИгорь Андрущенко

Написать отзыв

Мой отзыв

Популярные товары

» Все популярные товары

Товары из этой категории:

Вперед Назад

Покупатели, которые купили этот товар, также интересуются:

Перечень